JAK ZACZĄĆ KORZYSTAĆ Z MULTIMEDIALNEJ SZKOŁY TAŃCA

KROK 2 – OBSŁUGA ODTWARZACZA

 1. Moje Konto

  Aby obejrzeć zakupiony kurs tańca należy wejść w "Moje konto" i kliknąć na ikonkę "Play" znajdującą się przy zakupionym kursie tańca.

 2. Twoja Playlista

  "Twoja playlista" - Domyślna lista zawierająca wszystkie filmy dostępne w danym kursie, który został zakupiony.
  "Filtr" - filtruje filmy do odpowiedniej kategorii.
  "Lupa"
  - narzędzie dające możliwość ustawienia obszaru lekcji, który będzie wyświetlany w powiększeniu. Funkja ta pozwala zwrócić uwagę na konkretny element lekcji i powiększenie obszaru wyświetlania, w którym znajdują się np. Ręce partnerki (np. W salsie).

 3. Funkcje

  Funkcja "Podkład muzyczny" , "Liczenie", "Liczenie z muzyką" - Dzięki temu narzędziu będzie można uruchomić wiele ścieżek jednocześnie. Użytkownik będzie mógł wyłączyć dźwięk muzyki i usłyszeć sam komentarz liczenia (np. Raz, dwa, trzy, raz, dwa, trzy) Jest to odwzorowanie rzeczywistych lekcji tańca, gdzie uczestnik raz ćwiczy tylko na liczenie a później próbuje tego samego z muzyką.

 4. Usuwanie filmu
  1.

  Jak usunąć wybrany filmy z playlisty ?

  Zaznacz film klikając w biały kwadracik znajdujący się po lewej stronie nazwy filmu, który chcesz usunąć a następnie kliknij w czerwony krzyżyk znajdujący się obok okienka z pętlą i potwierdź usunięcie.

 5. Usuwanie kilku filmów
  2.

  Jak usunąć klika filmów jednocześnie z playlisty ?

  Zaznacz wybrane filmy a następnie kliknij w opcję "Usuń zaznaczone" znajdującą się pod informacją o czasie trwania filmu.

 1. Filtr
  3.

  Jak użyć filtru do wyszukania konkretnej kategorii filmu ?

  Najedź myszką na odwróconą strzałkę znajdującą się nad listą filmów, a następnie kliknij na nią i wybierz odpowiadającą Ci kategorię filmu. Aby cofnąć zmiany kliknij w opcję "Wyczyść filtr" znajdującą się obok odwróconej strzałki.

 2. Przesuwanie filmu na playliście
  4.

  W jaki sposób przesunąć wybrany film w górę lub w dół ?

  Aby to zrobić zaznacz film, a następnie kliknij w opcję "przesuń w górę" lub "przesuń w dół " znajdującą się pod informacją o czasie trwania filmu.

 3. Zapisz Playlistę
  5.

  Zmodyfikowałem swoją listę filmów i chciałbym ją zapisać. Jak to zrobić??

  Aby zapisać zmodyfikowaną listę filmów należy kliknąć w opcję"Zapisz playlistę" następnie nazwać własną playlistę i kliknąć w przycisk "Zapisz" .

 4. Pętla
  6.

  W jaki sposób działa pętla ?

  Funkcja pętli umożliwia użytkownikowi oglądanie konkretnej lekcji tańca przez dowolny czas np. Ćwiczenie kroków salsy przez 20 minut. Działanie pętli jest proste. Aby obejrzeć wybraną przez siebie lekcję tańca np. 5 razy należy wpisać w "biały kwadracik" w playliście wartość "5". Analogicznie postępujemy jeśli chcemy wybraną lekcję obejrzeć 2 razy - wpisujemy wartość "2".

 5. Funkcja liczenia
  7.

  Podczas oglądania danego kursu tańca chciałbym móc słyszeć liczenie w tle, jak tego dokonać ?

  W bardzo prosty sposób. Najpierw klikamy na konkretny film, a następnie obok "Twojej playlisty" wybieramy opcję "Liczenie 1,2,3". W analogiczny sposób postępujemy, jeżeli chcemy podczas oglądania kursu tańca słyszeć np. "Liczenie kroków z muzyką".

fblikebox