Nauka tańca przez internet - kurs online

Marzysz, żeby nauczyć się tańczyć ale w Twojej okolicy nie ma  profesjonalnej szkoły tańca? Cenisz sobie elastyczność? Zarejestruj się w naszym portalu i zyskaj miejsce i tempo nauki dostosowane do Twoich potrzeb.

Kim jesteśmy?

Naszym celem jest budowanie społeczności tańca online dzięki profesjonalnym kursom przygotowanym przez specjalistów. Naszą pasją jest taniec i chcemy nią zarazić cały świat! Nasze życie zawodowe związane jest z tańcem i nie widzimy bez niego sensu. Ale nie jesteśmy samolubni i chcemy podzielić się naszymi umiejętnościami właśnie z Tobą a środkiem do tego jest nauka tańca przez internet.

Dla kogo?

Mamy, taty, siostry, brata, narzeczonych, par, kobiet, mężczyzn, czyli nauka tańca online dla każdego! Ale odstawiając na bok banały spieszymy z informacją, że dzięki naszym kursom rozpoczniesz swoją przygodę z tańcem od podstaw, jak i będziesz mógł rozwinąć już posiadane umiejętności. Dla najbardziej wymagających przygotowaliśmy też kilka kursów na poziomie zaawansowanym.

Korzyści

✔ szeroki wybór kursów tańca – solo i w parach,
✔ profesjonalni instruktorzy,
✔ dostęp kiedy chcesz, jak chcesz i gdzie chcesz,
✔ wybór tempa nauki,
✔ wybór ilości powtórzeń sekwencji,
✔ możliwość zrobienia zbliżenia na filmie,
✔ podgląd z planszą kroków.


Nasi instruktorzy

Iwona Pavlović – "Czarna Mamba", którą z pewnością znasz z programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Międzynarodowy sędzia dwóch organizacji tanecznych: IDSF i WD&DSC. Swój warsztat taneczny doskonaliła pod okiem londyńskich trenerów z I ligi. Wielokrotna Mistrzyni Polski w tańcu nauczy Cię walca angielskiego, cha-chy, rumby i tanga.

Monika Grzelak – prowadzi szkołę tańca Dance Avenue w Gdańsku, zakochana w tańcach latynoskich, w tym w salsie, w której była (i jest) wielokrotną Mistrzyni Polski. Ze swoją formacją Dance Avenue Performance Team sięgnęła po tytuł mistrzowski Latin Show Teams IDO. Nauczy Cię salsy solo i w parach i pokaże, jak łączyć ją z innymi technikami.

Magdalena Najdrowska – od wielu lat związana jako instruktor tańca w Dance Avenue w Gdańsku. Swoją przygodę z tańcem zaczynała od współczesnych odmian, romansowała z cheerleadingiem, ogólnie kobieta tańcząca, która żadnej salsy się nie boi. Uwielbia wszelką aktywność taneczną i pewnie dlatego jest oficjalnym instruktorem zumby. Nauczysz się od niej sexy dance.

Dawid Kisiel – tancerz, choreograf, instruktor. Sięgnął po tytuł Mistrza Polski w salsie w formacji Latin Show. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, dlatego często współpracował z różnymi programami telewizyjnymi, tańczył na najbardziej prestiżowych eventach i koncertach, jak i udzielał się w Sopockim Teatrze Tańca (wszak pierwszym aktorem podobno był tancerz). Nauczy Cię latin solo i salsy w parach.

Zobacz bezpłatne lekcje i sprawdź sam!


fblikebox